עיסוי טנטרה בצפון לונדון

עיסוי טנטרה בצפון לונדון

שתי תפיסות שגויות נפוצות מאוד שיש לאנשים רבים הן שעיסוי טנטרה מורכב רק מעיסוי חושני או שאתה חייב להיות מקורזל כדי לקבל כזה.

לתפיסות השגויות הללו יש אמת מסוימת מאחוריהן אבל כך גם העובדה שעיסוי טנטרה הוא הרבה יותר מסוגים שונים של עיסויים. https://www.israelxclub.co.il/

היתרונות האמיתיים של עיסוי טנטרה בצפון לונדון הם לבריאות והתפתחות אישית ומערכות יחסים. זה הפך להיות

עיסוי טנטרה מנוצל לעתים קרובות באמצעות טכניקה המכילה מספר רב של משיכות קלות. הכוונה של סוג זה של עיסוי היא לא "לעסות" אלא להרחיב ולקדם מגע וחיבור באופן שמעורר רגשות חושניים וראשוניים.

לעולם אין לראות בעיסוי טנטרה כאקט נרקיסיסטי או אנוכי, אלא כדרך אינטליגנטית לחלוק את האהבה שלך.

לעיסוי טנטרי יש את הכוח לעורר את הגבולות הבטוחים בתוך כל היונקים ותמיד הצליח לתקשר אהבה מאדם אחד למשנהו.

במובן זה, מעסים טנטריים רכשו הבנה חריפה לרצונות ולצרכים הרגשיים של לקוחותיהם.

עיסוי חושני טנטרה עשה את דרכו לצפון לונדון וניתן למצוא אותו כעת בהמפסטד, קנונס, האוורסטוק ובאזורים רבים אחרים.

האם אי פעם התמודדת עם תרחיש דומה בחייך? בחיפוש אחר עיסוי רגיל, אתה מביא את עצמך למקום בצפון לונדון ובמקום לקבל עיסוי מה שקיבלת היה חוויה טנטרית מפנקת מושכלת.

הרגשות האלה, בלשון המעטה, דומים למדי לבלבול, כעס או אפילו הלם! אבל עכשיו לפני שתהיה קשה מדי עם עצמך, בואו ננסה להבין מדוע התרחשה החוויה הלא נכונה הזו....

חלק ממכוני עיסוי טנטרה פועלים ללא כל מטפל מורשה כמטפל. אז אם אחד מבקר במקומות הלא לגיטימיים האלה מברר על סוג מסוים של שירות מין, העובדים שם עשויים לקחת את זה כפעילות נכונה מכנים את עצמם מטפלים ונותנים ללקוח שלהם את שירות העיסוי של חלומותיהם. אם לקוח מבקש שירותי מין של טיפול מיוחד, אז הוא לא צריך לגבות שום דבר נוסף, אבל הוא יחליף את האושר שלו לאחר העיסוי בכמה תוספות מיושנות וטובות בתעריפים מיותרים!

כאשר אדם מוצא את עצמו בסביבה מלחיצה המונעת ממנו להיות שלווה, הוא מאבד את הקשר שלו עם אחרים ונוטה לשכוח את הדברים המבטיחים את אושרו והונו.

העיסוי הטנטרי הוא חלק מהודו ההינדית מאז המאה ה-15. ישנן עדויות להראות שמקורו של תרגול זה באינדונזיה, שם אנשים אינדונזים התייחסו לסוג זה של אינטראקציה רוחנית פשוט כ"עיסוי".

היתרון של עיסוי טנטרי הוא שהוא עוזר לאנשים להישאר רגועים, רציונליים ובעלי שליטה רבה. אתה נהנה ממודעות או תודעה מוגברת המאפשרת לך לספוג את הרמות המרובות של מגע חושני.

בלונדון ישנם מספר סוגים של שירותי עיסוי טנטרה שתוכלו למצוא במכוני עיסוי טנטרה מובילים כולל עיסויי גוף מלא ועיסוי רקמות עמוק. נכון לעכשיו, רוב מרפאות ה-NHS אינן מספקות משהו כמו העומק שמפעלי המומחים הללו מספקים, ולכן אין זה מפתיע שישנם אנשי מקצוע רבים בלונדון שישלמו גם כדי להשתמש במתקנים שלהם.