עיסוי טנטרה אסיאתי

עיסוי טנטרה אסיאתי

עיסוי טנטרה אסייתי הוא גישה הוליסטית המתמודדת עם מתח, ירידה במשקל ומחזקת את חיי המין שלך בו זמנית. זה עוזר לך לאזן כראוי את הבריאות הנפשית והפיזית שלך תוך חקירת הרצונות העמוקים ביותר שלך באמצעות מגע העיסוי.

בנוסף לעבודת גוף רקמות עמוקות, תוכלו גם להתפנק עם מגוון שיטות טיפול יפניות מסורתיות כמו הקלה בידיים (לגברים), טיפול מפנק באורז מכף רגל עד ראש, טיפול בפרחים, טיפול בביופידבק ואבחון עירום אירוטי. https://tkescorts.com/נערות-ליווי-באילת/

ביפן נשמעה זעקה על כך שזה לא מוסרי מאז שהטילה ספק במטרת המגע המיני שמטרת הולדה בלבד והאם יש לבקר את העיסוק הזה כזנות או בידור.

עיסוי טנטרה אסייתי הוא דרך פשוטה וטבעית להשגת רווחה גופנית ורגשית. השימוש בשמנים אתריים עוזר להפוך רגוע יותר וחילופי החיבה עם אדם אחר מעצימים את החוויה במלוא הפוטנציאל שלה. סוג זה של עיסוי משמש לעתים קרובות עבור חרדה, הקלה בכאב, PTSD, כאבי ראש ודפוסי שינה טובים יותר.

עבור אנשים שאינם מעוניינים בצורות מסורתיות של טיפול במגע או בתוכניות טיפול אחרות לכל סוג של מצב או מחלה, מדיטציה נמצאה יעילה שכן היא יוצרת השפעה ישירה על הבריאות והרווחה שלנו. מגע כטיפול היא גישה שאנשים רבים מעולם לא שקלו לפני כן, אבל היא מציעה כל כך הרבה יתרונות מדהימים שאין ספק שסוג זה של עבודה טיפולית יכול לעשות פלאים עבורך.

הכנת עיסוי תאילנדי וצורות אחרות של עיסוי אסייתי במרכז הגוף, המכונים בדרך כלל כעיסוי טנטרה, נפוצה בארצות הברית מאז תחילת המילניום.

ככל שהזמן התקדם, ההבנה כיצד לבצע את הטכניקות הללו עם טכניקות אנרגיה יעילות.

עיסוי אסייתי מספק יתרונות רבים לא רק לריפוי פיזי אלא גם רגשי ורוחני.

לעיסוי טנטרה אסייתי יש מטרה מפורשת לסלק מתח רגשי ופיזי על ידי עיסוק במחשבות באופן אינטלקטואלי, אנרגטי ורגשי כדי לפתוח מרחב לשחרור.

טכניקה זו אינה מוגבלת רק לנפש ולגוף אלא משמשת גם בטיפולים פסיכולוגיים אסוציאטיביים. זה מצביע על כך שהיתרונות נובעים מההבנה שכולנו פגיעים זה לזה ועל ידי התמודדות טובה יותר עם טרגדיות. שיטות טיפול אלו יכולות לעזור לאנשים להתמודד טוב יותר עם החיים מבלי ליטול תרופות מזיקות יותר שעלולות להוביל לכמה תופעות לוואי שונות.

המונח "טנטרי" מגיע מהספר ההינדי הפוליתאיסטי הנקרא Atharva veda שבו הוא מתאר את שיטותיו בפירוט. המונח הוצג מחדש בסוף המאה ה-19 ב"אגודת הטנטרה של פריז" אשר סייעה הן לעניין ההינדי ההודי והן לתמוך בקסם המערבי לתרבות הודית ולחוויות רוחניות בכלל.

חלק זה מתמקד בהבדל בין עיסוי טנטרה לגנמה סינית, שהוא סגנון עיסוי אגרסיבי יותר שעושה שימוש בתנועות כוחניות.

האמנות הטנטרית היא צורה חיננית יותר להגיע להגשמה מינית. הם עובדים יחד במקסום אנרגיות לעומת התמקדות באחת בלבד ובשימוש במגע למטרת ריפוי. המתרגל הזכר, או המסכט, עונה על צרכיה ורצונותיה של הנקבה, מעורר את גופה לרמה שבה באמצעות מודעות לצרכיה היא יכולה למקסם את ההנאה של עצמה במהלך השיא.

בדומה לצורות טנטריות אחרות וטכניקות קשורות, מגע גוף בין מתרגלים או בני זוג אינו אסור בעיסוי טנטרי אסייתי. טופס זה מומלץ מאוד כאשר אתה רוצה להודות לאותו אדם מיוחד בחייך על המתנות הנפלאות שהוא מעניק לך מדי יום, כמו העיניים היפות שלו או החיוך שלהם.