מה ההבדל בין רקמות עמוק לעיסוי שוודי

מה ההבדל בין רקמות עמוק לעיסוי שוודי

המשיכו לקרוא כדי לגלות את כל המידע החיוני על ההבדל בין רקמות עמוקות לעיסוי שוודי והשימושים בהם דירה דיסקרטית בבית שמש

ככלל, עיסוי רקמות עמוק לוקח הרבה יותר זמן, מבוצע בקצב איטי יותר, ולעיתים דורש שמן או קרם כדי לעבוד עמוק לתוך רקמת השריר. עיסוי רקמות עמוק ליד Waltham Mills עשוי להתמקד במיוחד בקבוצה אחת של שרירים. סוג זה של מעסה שואף לשחרר שרירים תפוסים כמו גם להסיר רקמת צלקת מדפוסי תנועה חוזרים ונשנים בשימוש נרחב

הלחץ קשה יותר בגלל מידת הפוקוס על הפעלת לחץ עמוק לתוך השרירים שגורמים לבעיות. מטופלים יכולים לצפות לכאב בחלק אחד של גופם, כגון אזור הנקרא נקודת טריגר. נקודות טריגר יכולות להיגרם על ידי דברים רבים כמו ישיבה בתנוחה אחת יותר מדי זמן או נשיאת התיק שלך באזור אחד וסחיטה עקבית שלו

כאשר נעשה בצורה מקצועית, עיסויים שוודיים צריכים להיות מרגיעים אך אינטנסיביים

יש כמה הנחות שאנחנו יכולים לעשות על סמך המילים הנדונות בלבד. רקמה עמוקה היא סוג של שיאצו המתמקד בשכבות העמוקות של השריר בעוד שעיסוי שוודי מתמקד בדרך כלל בשרירים ספציפיים כמו הכתף, עמוד השדרה והשוק. אולי כשעורכים מחקר יש יותר הוכחות מדעיות למה הם שונים?

מה שקורה כאן בפועל עלול לזעזע אותך. שניהם כרוכים בעיבוד מסרים דרך קצות עצבים מעורבים, כך שבמבט ראשון זה אולי נראה מימי הביניים לומר שאחד טוב יותר מהשני. אבל זה עשוי להסתכם בכך שאדם מקשר בין תנועת הידיים או החלקת הצלעות למשהו רצוי או מרגיע. עם עיסוי רקמות עמוק אתה יכול לנחש שזה יביא לחוסר שליטה רגשית על המציאות שלהם; ואילו בעיסוי שוודי כולם מקבלים שחרור רגשי והרבה חיבוקים ממאדג' בנקודת הסיום שלהם!

מחקר מטעם ריפוי בעיסוק אינטרנשיונל מעלה שמסרים פשוטים כמו ריצות ביתיות המביאות לשמחה מלווה ביתרונות פיזיים לעולמו של האדם.

יש קצת בלבול לגבי מה זה כל סוג של טיפול בעיסוי. עיסוי שוודי הוא הסוג הנפוץ ביותר וניתן לזהות אותו על ידי התבוננות בתנועותיו.

עיסוי רקמות עמוק הוא צורה אנטומית יותר של עבודת גוף עם עומס של לחץ חזק מספיק כדי ליצור שינוי משמעותי בשכבת שריר אחת. הוא משתמש בתנועות איטיות וגסות יותר כדי להגיע לשכבות העמוקות יותר של השרירים ורקמת העצם, שלעתים קרובות כל כך מחזיקים בכאבים.

מחקר שנערך לאחרונה מראה ששני הסוגים מועילים אך הם משמשים מסיבות שונות. עיסוי שוודי יכול להיות יעיל לכאבים כרוניים, להקלה לאחר פעילות או להתאוששות מחופשה, שכן הוא מסייע בהפחתת מתח השרירים ומשפר את זרימת הלימפה. רקמות עמוקות בדרך כלל מייצרות תחושת רווחה נפשית גדולה יותר, מרגיעה את מערכת העצבים המרכזית על ידי שחרור התכווצויות שרירים וכאבים." דירה דיסקרטית בירושלים