מטפל בעיסוי טנטרה

מטפל בעיסוי טנטרה

מאז ראשית האנושות היינו מרותקים, מוקסמים ומבולבלים מהמין. לא פעם אנו מקשרים בין עבודת גוף טנטרה כעיסוי הוליסטי מקודש השואב את כל כוחו מהידע הרב של עיסוי לוטוס עתיק.

זה אכן אחד העיסויים השוודיים הנפוצים ביותר - אבל הוא גם מבולבל לעתים קרובות עם Tögal, ששורשו בשמאניזם, בעוד שעיסוי שוודי ניתן לייחס לגרמניה של המאה ה-18.

הטקס הטנטרי מגיע לאלפי שנים - בתרבויות גבוהות כמו הודו הוודית או סין הבודהיסטית - וניתן להתייחס אליו כמקיף טכניקות רבות כגון רפואה איורוודה או טיפול בשיאצו.

לאחרונה, יש התעניינות מחודשת בטקסים טנטריים הודות לסלבריטאים כמו מדונה שטוענים שזה הועיל למערכות היחסים שלהם

נושא הסעיף: מחזור החיים של דבורת דבש דירה דיסקרטית בראשון לציון

מילות מפתח במדור: דבורת דבש, הפרעת קריסת מושבות (CCD)

הקדמה: דבורי דבש משחקות

סביר להניח שאנשים רבים בעולם הזה יראו בעיסוי הטנטרה רק עוד אדם, שעוקב אחרי שורה ארוכה של מעסים טנטריים הפועלים באמצעים מודרניים, כמו האינטרנט.

אולם זה לא כך; יש הבדלים ברורים בין כל פעולות הטנטרה כולל עיסויים ארוטיים וחושניים. טנטרה היא ממוצא עתיק. היא מורכבת ממשמעת יוגית רוחנית עמוקה, היא מבקשת לשלב את כל הווייתו של האדם, כולל הגוף והנשמה, כדי לבסס הארה רוחנית או איחוד בין קטבים מנוגדים כמו אנרגיות גבריות ונשיות. בהודו ישנם אנשי מקצוע מוסמכים שיכולים ללמד אותך כיצד לתרגל טנטרה.

כך או אחרת ההקבלות לעיסוי המזרחי המסורתי מספיקות כדי שהם ייכללו בקטגוריה זו לזמן מה, גם אם האלמנטים הספציפיים יותר שלהם גורמים ליום אחד להיות מסווג מחדש לסוג אחר של בתי ספר טיפוליים מיוחדים עם פרטים שונים כמו אלה העוסקים בתחום המיני. נהלי בריאות.

"בית ספר לעיסוי טנטרי" התקבל על ידי ארכיון האינטרנט (

הטנטרה מבוססת על חקירה מודעת, אישית ומניפולציה של האנרגיה בגוף. מטפל בעיסוי טנטרי יכול להשתמש במגוון טכניקות כדי להביא לשחרור מתחים מיניים, פיזיים ורגשיים.

גישה פופולרית בקרב מטפלים בעיסוי טנטרי היא לפרש מהלכי אנרגיה ברחבי הגוף כריפוי אוהב ורוחני; מתן 'מסע ריפוי' השוזר אלמנטים אירוטיים באמצעות חוויה אינטימית ומגלמת. הם גם מאמינים שזה חלק אינטגרלי מלהיות מודעות עצמית מלאה באמצעות מגע חושני, עירום ומיניות. עיסוי טנטרי מורכב לרוב רק ממשיכות ספציפיות באמצעות שימון וידיים כדי להתמקד באזורים לא מיניים כמו ראש, כתפיים או רגליים - כפי שניתן לראות בתרגול האטה יוגה מסורתי).

לאחרונה בתרבות המערבית אימצנו שני שינויים משבשים: טלפונים סלולריים - התפשטותם דחקה טכנולוגיות תקשורת רבות אחרות; פורנו - השתתפות היתר שלו חפפה את חיי היומיום שלנו

בשינוי פרדיגמה זה

התגובה מהחברה הייתה מגוונת

בתנאי שהשירותים שלהם חוקיים בארה"ב, מטפלי טנטרה יכולים לספק ריפוי ובריאות לכל אדם.

חלק מהיתרונות שמטפל טנטרה עשוי להתמקד בהם הוא ריפוי פיזי על ידי התמקדות במערכת העצבים ובעיסוי הפה לפי הטבעת, שאנשים רבים לא מציעים בדרך כלל במסגרת של אחד על אחד.

בריאות מינית (תיתרפיה, טנטרה) היא כל מה שמחפשים לעתים קרובות כשמדובר בריפוי פיזי ורגשי.

מטפל בעיסוי טנטרה ותיק הוא שליו ונעלה כדי להראות לאנשים את העושר הבלתי מעורער שלהם שהם לא שוקלים אלא חוקרים ביעילות.

נושאים בודל עסיסי מוביל בפשטות האם מדובר בחסר או שדרוג.

ישנם אנשים רבים בימינו הסובלים מעלייה ברמות הלחץ הנוגעות לקריירה שלהם, בעיות לוח זמנים ומערכות יחסים. כדי להילחם בתנאים אלה, חלקם מוצאים את עצמם פונים לשירותי מבוגרים כגון עיסוי טנטרה.

האנתרופולוג הביולוגי Gerulf Rieger ציין כי אורגזמה - במקרה זה המושגת במהלך עיסוי - היא הדרך הפופולרית ביותר להורדת מתח. טיפול בעיסוי טנטרי נתפס לעתים קרובות כהשלמה טבעית וטוניק לרעיונות או שיטות טיפול אחרות של הרפואה המרכזית.

אנשים רבים מעוניינים במגע אינטימי וסנטימנטלי יותר בסופו של יום. צורת המגע הזו לובשת כל מיני צורות, החל מהתכרבלות עם אנשים אהובים ועד לעיסויים מדי פעם להנאה אישית. אבל אינטימיות קשורה לרוב לעיסוי טנטרה.

החבילה האופיינית לשירותים אלה כוללת בדרך כלל מגע בנקודות חושיות בגוף, מגע חושני (לא מיני) ומדיטציה. כיום, ניתן אפילו למצוא מטפל בעיסוי טנטרה המתמחה בשיטות מסוימות, כגון טיפול עיסוי טנטרה לפני לידה או זוגי... דירה דיסקרטית בצפון